Над окупованими містами Донбасу розкидали проукраїнські листівки

На територію тимчасово окупованих міст в черговий раз відправили листівки зі зверненням до українців в окупації про те, що український народ і держава ні на хвилину не забувають про своїх співгромадян з 2014 року відірваних нинішньої путінською Росією від нашої спільної української Батьківщини. Україна повернеться.

Вже четвертий рік поспіль силами активістів, волонтерів, військових і просто небайдужих людей проходять акції, які покликані нагадати жителям в окупації, про те, що про них пам’ятають і роблять все можливе, щоб знову бути єдиними в складі України. Безумовно, вони про це знають, тому що гроші для проведення акцій часто приходять з окупованих міст від людей, які до цього дня чекають повернення до складу України.

Так, над містом Слов’яносербськ за допомогою безпілотників було скинуто понад 10 тисяч інформаційних листівок. Картинки супроводжувалися написами українською та російською мовами: “Ласкаво просимо, ти вдома!”, “Разом нас краще”, “Ласкаво просимо, ти вдома!”, “Бережи себе … чекаю! Повертайся скоріше додому!”, “Разом відновимо”, “Бережи себе … чекаю! Повертайся скоріш додому!”.

За допомогою листівок, які волонтери та активісти відправляють на непідконтрольну територію, вони показують людям в окупації, що ці листівки – своєрідна зворотний зв’язок, яку обов’язково потрібно налагодити і зберегти для того, щоб в окупації нема на мить не сумнівалися, що Україна їх не кинула один на один з російським окупантом і Україна обов’язково повернеться. Боротьба триває.

Але не тільки радість йде разом з листівками – для кого-то вони як страшний сон. Їх боїться окупаційна влада, тому що проти безпілотників і тисяч розкиданих по містах листівок, немає ніяких прийомів. Ніякі РЕБ не в силах впоратися з летять по повітрю навіть безпілотником, а зібрати все до єдиного листочка теж навряд чи вийде.

Інформаційна операція спровокувала мобілізацію окупантів для вилучення даних матеріалів у населення. Так, окупаційна адміністрація і підконтрольні окупантам ЗМІ кожен раз дуже болісно реагують на дану операцію, так як будь-який окупант, який перебуває на чужій землі знає – правду не зупинити.