Підземний паркінг на Поштовій площі в Ужгороді вміщатиме 150 автомобілів (ФОТО, ВІДЕО)

Підземний паркінг на Поштовій площі в Ужгороді вміщатиме 150 автомобілів (ФОТО, ВІДЕО)

На сайті Ужгородської міської ради можна взяти участь у голосуванні щодо можливого будівництва підземного багаторівневого паркінгу на площі Поштовій.

ВОЛОДИМИР ЯКУБИЧ, водій:

– Ставлюсь нормально, бо парковок у нашому місті не вистачає. Підземна парковка була би дуже класною. Я тільки за таке.

ВАСИЛЬ СКРИП, водій:

– Я думаю, що проблеми з парковками є в місті. І, якщо подумати, це добра справа.

Про підземний паркінг на площі Поштовій розповідають автор проєкту Роберт Петричко та головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський.

РОБЕРТ МИТРИЧКО, автор проєкту:

– Парковка складатиметься з двох підземних поверхів, які знаходитимуться безпосередньо під Поштовою площею (є фото ескізи!). Відповідно, необхідно організувати благоустрій площі Поштової після влаштування підземної парковки. Парковка вміщуватиме приблизно 150 машин. Там має бути облаштований турнікет з двома в’їздами з вулиць Довженка і Небесної Сотні.

ОЛЕГ БОРШОВСЬКИЙ, головний архітектор Ужгорода:

– Це все має бути закладено під час розробки проєктно-кошторисної документації. Будуть проаналізовані і геодезія, і геологія. Ці всі речі в нас вже є. Але для того, щоб був заключний проєкт, ми маємо всі ці вихідні дані врахувати під час проєктування.

Опитування містян щодо доцільності проєктів будівництва в Ужгороді проводиться удев’яте, – розповідає регіональний координатор «Активної громади» Микола Яцков.

МИКОЛА ЯЦКОВ, регіональний координатор «активної громади»:

– Ми вже проводили в місті до цього вісім публічних консультацій: чи площа Петефі, чи Київська Набережна. І ми бачимо, що міська рада йде на співпрацю. Розуміє, що якщо мешканці пропонують, то варто враховувати. І зараз якраз вивчається доцільність – потрібно, чи не потрібно. І власне мешканці розсудять архітекторів, які між собою дискутують уже дуже тривалий час і не можуть знайти якесь рішення. Сподіваємося на думку ужгородців, що вони будуть відкритими і готовими до дискусії.

Проголосувати за доцільність будівництва підземного паркінгу на Поштовій площі можна до 25 березня.

14 березня 2020р.

Теги: парковка, Поштова