Всі пункти пропуску на Закарпатті працюють у звичному режимі (ВІДЕО)

Всі пункти пропуску на Закарпатті працюють у звичному режимі (ВІДЕО)

Пішохідний контрольно-пропускний пункт «Малі Селменці» на кордоні зі Словаччиною. Закарпатці Вікторія Гапак та Володимир Заводовський перетинають кордон через цей КПП кілька разів на місяць.

ВІКТОРІЯ ГАПАК, пішки перетинає кордон

Я вже запереживала, як ми будемо проходити сьогодні. Чесно, їхали у думали, буде вже закритий сьогодні чи ні. Тому що така інформація панічна поширюється у соцмережах. Але відкрито, значить їдемо.

ВОЛОДИМИР ЗАВОДОВСЬКИЙ, пішки перетинає кордон

Ми робимо на фірмі, у нас всі машини на європейських номерах. У зв’язку з тим, що не можна розтаможити, так як говорилося ізначально, ми не можемо в’їхати в Україну і оставляємо на стоянці перед пропуском машини. Якби було в Ужгороді на пропускному пункті, то тоді можна було би там проходити. Нам без різниці. Головне, щоб був пішохідний перехід, якщо не можна в’їхати на Україну. Якщо закриють, не знаю, як будемо їхати. Хіба автобусами з однієї сторони, і з іншої.

З 219 пунктів пропуску Кабінет Міністрів України планує закрити 170, залишивши найбільш популярні маршрути, розповідає заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

ВІКТОР ЛЯШКО, заступник міністра охорони здоров`я

Вони вже визначені у протокольному рішенні комісії техногенно-екологічної безпеки надзвичайних ситуацій. Їх 49. Найближчим часом буде фіналізовано рішення уряду – про те, що в подальшому будуть функціонувати тільки ці 49 пунктів пропуску. Ми очікуємо його сьогодні-завтра.

Ольга Трачук, речниця Чопського прикордонного загону

Всі заходи будуть виконані в рамках прийнятого рішення Кабінетом Міністрів в ті терміни, які там будуть указані.

За словами Віктора Ляшка, у пунктах пропуску, які не будуть закриті, зконцетрують зусилля медиків-прикордонників.

12 березня 2020р.

Теги: пункти, пропуск, режим