Директору Департаменту міського господарства Ужгородської міськради таки вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочину

Директору Департаменту міського господарства Ужгородської міськради таки вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочину

Наразі встановлюється місцезнаходження третьої особи – директора приватного товариства, яке здійснювало реконструкцію площі Кирпи у м. Ужгороді для повідомлення йому про підозру.

Нагадаємо, за версією слідства, посадовці міськради спільно із підрядником приватного товариства у період з листопада 2017 по грудень 2018 року вносили недостовірні відомості до актів виконаних робіт.

Надалі, на підставі цих документів, які були погоджені керівником Департаменту міської ради та спеціалістом з технічного нагляду, підряднику перераховувались кошти.

Згідно з отриманими результатами експертизи, в результаті цих цій підозрюваних бюджету заподіяно більше 860 тис грн збитків.

Подальше досудове розслідування триває, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнполіція Ужгорода розшукує для вручення підозри “відпущеного” начальника департаменту міського господарства Бабидорича.

Поліція Ужгорода розшукує для вручення підозри

10 березня 2020р.

Теги: Бабидорич, підозра, площа Кірпи