Із 5 березня проїзд у маршрутках Мукачева коштуватиме 7 грн (ВІДЕО)

Із 5 березня проїзд у маршрутках Мукачева коштуватиме 7 грн (ВІДЕО)

Мукачівці Микола Стрікун та Олександр Кучінка щодня користуються громадським транспортом.

МИКОЛА СТРІКУН, користується громадським транспортом

Я пенсіонер і маю «Картку мукачівця». Мені не загрожує підвищення тарифу, бо їжджу за цією карткою. Але деякі люди не дуже будуть задоволені. Коли їдеш у маршрутці – чуєш, про що говорять. Але що зробити?

ОЛЕКСАНДР КУЧІНКА, користується громадським транспортом

Чому воно дорожчає, якщо ціни на бензин не піднімаються? І на газ теж. Є багато питань до цих власників маршруток. Навіть ці уже маршрутки нові не є такі стабільні. Не в хорошому стані.

Новий тариф на перевезення пасажирів у громадському транспорті Мукачева ухвалили 3-го березня на засіданні виконавчого комітету. За рішення проголосували 16 з 19-ти членів виконкому.

В’ЯЧЕСЛАВ ГАСИНЕЦЬ, начальник управління міського господарства

Мотивація була одна – за період, за який не піднімалися тарифи, багато разів піднімалася заробітна плата. Піднялися ціни на ремонт автобусів перевізників, на паливно-мастильні матеріали. Піднялися ціни взагалі на все.

Проти підвищення вартості проїзду голосував член виконкому Мукачівської міськради Іван Колядка.

ІВАН КОЛЯДКА, член виконкому Мукачівської міськради

Я думаю, що таке велике підняття на 40% – це дуже багато. Тому що, заробітна плата лише піднімається на 10-12%. На моє питання, скажіть мені мені рівень рентабельності автобусних перевезень ніхто не відповів. Дуже багато включено витрат, які не стосуються перевезень. Тому я, наприклад, проти.

Востаннє тариф на перевезення пасажирів у громадському транспорті Мукачева збільшували у травні 2018 року.

03 березня 2020р.

Теги: маршрутки, проїзд