Засідання Ради голів ОСББ, ЖБК та БК відбулося в Ужгороді (ФОТО)

Засідання Ради голів ОСББ, ЖБК та БК відбулося в Ужгороді (ФОТО)

Yачальник відділу реєстрації місця проживання Володимир Кравчук роз’яснив необхідність пред’явлення в ЦНАП адресної картки особи (форми Б) при видачі окремих довідок та реєстрації дітей, інших осіб, повідомив, що оновлюється електронний реєстр осіб територіальної громади і вже за кілька місяців питання видачі довідок та реєстрації місця проживання буде вирішене. Закликав керівників ОСББ та ЖБК допомагати у заповненні електронного реєстру, зокрема щодо внесення повної інформації про всіх зареєстрованих осіб.

Юрист департаменту міського господарства Андрій Данканич проінформував членів Ради про спрощену процедуру стягнення заборгованості із боржників у будинках ОСББ, ЖБК оформленням наказного провадження, наголосив, у яких випадках можливі відмови судів у прийнятті заяв ОСББ.

Члени Ради розглянули та обговорили пропозиції щодо змін, доповнень до “Положення про дольову участь співвласників багатоквартирних будинків у капітальному ремонті житлового фонду міста”, згодом їх внесуть на розгляд депутатських комісій. Крім того, вивчили питання можливої участі ОСББ у Програмі Фонду Енергоефективності та питання впровадження револьверного фонду шляхом фінансової підтримки Асоціації ОСББ.  

02 березня 2020р.

Теги: засідання, рада, голови