За останній тиждень кількість захворювань на ГРІ та грип на Закарпатті суттєво знизилась

За останній тиждень кількість захворювань на ГРІ та грип на Закарпатті суттєво знизилась

Показник захворюваності зменшився на 15 відсотків та становить 389 на 100 тисяч населення і нижче визначеного епідемічного рівня на 10%.

У порівняні з попереднім тижнем, приріст кількості захворілих реєструється в м.Мукачево та Мукачівському, Берегівському, Виноградівському та Іршавському районах.

Порогові рівні перевищені на 4 адміністративних територіях області, а саме в Ужгородському, Виноградівському, Іршавському та Тячівському районах.

Серед усіх захворілих діти до 17 років становлять 65% (3 185 випадків), дорослі – 35% (1 697 випадків). Більше 70% у структурі захворілих складають діти у Берегівському, Іршавському, Міжгірському та Волівецькому районах. Серед захворілих дітей найбільша кількість звернень спостерігається серед вікової групи 5-14 років (51% від усіх захворілих дітей).

Рівень госпіталізації становить 4%. Загалом по області отримало стаціонарну медичну допомогу 199 хворих, з них 74% становлять діти до 17 років. При дослідженні зразків матеріалу від хворих підтверджено циркуляцію вірусу парагрипу та RS вірусу.

З метою попередження поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу серед дитячого населення області тривають протиепідемічні обмежувальні заходи у вигляді призупинення навчального процесу у деяких закладах дошкільної та шкільної освіти Рахівського та Ужгородського районів. На інших адміністративних територіях області навчальний процес відновлено.

Моніторинг за гострими респіраторними вірусними захворюваннями та грипом, протиепідемічні та профілактичні заходи в області тривають.

02 березня 2020р.

Теги: захворюваність, кількість, грип