Сьогодні – суд над постачальником злочинної групи "Дєда" у справі про наркоторгівлю в Ужгороді

Сьогодні – суд над постачальником злочинної групи "Дєда" у справі про наркоторгівлю в Ужгороді

Сьогодні, 2 березня о 14:30, слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Віталій Малюк розгляне клопотання правоохоронців про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ужгородцю Ігорю Гутичу, обвинуваченому за ч.2 ст.307 КК Укоаїни в постачанні накротиків злочинній групі, яку організовав в обласному центрі Закарпаття Ігор Камінський на псевдо “Дєд”.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, вчора суд обрав 47-річному ключовому фігуранту, організатору І.Камінському взяття під варту з можливістю внесення застави всього 315 тис. грн., а його співучасниці та співмешканці В.Дьоркі – тримання під вартою із заставою 168 тис. грн.  

Також нині суддя А.Сарай має обрати запобіжний захід і щодо четвертого члена цього наркоугрупування Когутич, яка вчора заявила відвід судді мотивуючи “тиском правоохоронців на суд”, однак такий відвід був відхилений як необгрунтований.

Як повідомлялось раніше, 28 лютого працівники Управління протидії наркозлочиності спільно з оперативниками Ужгородського відділу поліції та слідчими СУ ГУНП області припинили діяльність групи осіб, яка займалась збутом наркотиків на території Закарпаття. При санкціонованих обшуках по вул. Одеській, 17 в Ужгороді було вилучено наркотичні речовини, гроші у сумі 200 тисяч гривень – отримані на збуті, ваги та пакети для пакування наркотиків. Крім того, під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили крадені речі, а саме телевізор і велосипед.

02 березня 2020р.

Теги: постачальник, наркотики