У порожнині стелі вагона потяга з України у Словаччині виявили 50 тис. пачок сигарет

У порожнині стелі вагона потяга з України у Словаччині виявили 50 тис. пачок сигарет

У Словаччині співробітники фінансової адміністрації виявили понад 50 тисяч пачок безакцизних сигарет на міжнародному прикордонному переході в Чієрна-над-Тісоу в окрузі Требішов Кошицького краю, що межує з Закарпаттям. Потяг, в якому знайшли схованки, прямував до Словаччини з України. Прикордонний та митний контроль здійснювався на залізничній станції Чоп.

Про виявлену контрабанду повідомляє словацьке видання aktuality.sk, з посиланням на прессекретаря митного відомства у Михайлівцях.

“В одному з вагонів у структурних порожнинах стелі були заховані немарковані сигарети. Службовий собака, спеціально навчений для пошуку тютюнових виробів, допоміг знайти ділянки з прихованими сигаретами. Під час ретельного огляду було знайдено 50460 пачок сигарет без акцизних марок”, – повідомляють у пресслужбі.

Сума ухилення від оподаткування становить 7,410.36 євро.

За підозрою у кримінальному порушенні було затримано двох начальників потягу. В українців відібрали відбитки пальців і після проведення слідчих дій відпустили. Якщо їхня провину буде доведено, то, за законами Євросоюзу, їм загрожує позбавлення волі на строк від 1 до 5 років.

Слідство за фактом порушення державних технічних вимог маркування товарів веде фінансова адміністрація Словаччини.

01 березня 2020р.

Теги: сигарети, контрабанда, Словаччина