Ключовою фігурою затриманих в Ужгороді наркоторговців є Камінський "Дєд" (ФОТО)

Ключовою фігурою затриманих в Ужгороді наркоторговців є Камінський "Дєд" (ФОТО)

Про це інформує громадський активіст Євген Рахімов.

Буквально кілька днів до того він повідомив у своєму Фейсбуку, що разом з депутатом Ужгородської міськради Романом Богуславським ним було направлено звернення до “правоохоронних органів щодо діяльності наркобариги Ігоря Камінського (Дєд), що промишляє на вул.Одеській 17. “

Як інформував тоді Є.Рахімов, “ситуація вже на межі. На дитячих майданчиках і в під’їздах шприці, неадеквати під кайфом бігають по району, торгівля наркотою після незначної паузи знову відновилась. Примітно, що з даним персонажем в квартирі проживають ще деякі особи жіночої статі, які теж не цураються “барижити”.

Така діяльність ” Дєда”, за інформацією Закарпаття онлайн, тривала близько 10 років.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн з посиланням на інформацію відділу комунікації поліції Закарпатської області, працівники Управління протидії наркозлочиності спільно з оперативниками Ужгородського відділу поліції та слідчими СУ ГУНП області припинили діяльність групи осіб, яка займалась збутом наркотиків на території Закарпаття.

Спільними діями підрозділів поліції Закарпаття проведено санкціоновані обшуки за місцем проживання фігурантів справи. У останніх виявлено та вилучено наркотичні речовини, гроші у сумі 200 тисяч гривень – отримані на збуті, ваги та пакети для пакування наркотиків.

Крім того, під час обшуку правоохоронці виявили та вилучили крадені речі, а саме телевізор і велосипед.

Наразі, в рамках кримінального провадження розпочатого за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України, чотирьох учасників даного злочинного наркоугрупування затримано в порядку ст.208 КПК України. Серед затриманих і 47-річний організатор.

Слідство у справі триває. Відносно фігурантів вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу.

 

01 березня 2020р.

Теги: наркоторговець, Камінський