В Ужгороді звітувалися керівники 11 комунальних підприємств (ФОТО)

В Ужгороді звітувалися керівники 11 комунальних підприємств (ФОТО)

Про роботу у 2019 році напередодні в Ужгородській міській раді звітували керівники 11 комунальних підприємств міста: «Водоканалу м. Ужгорода», «Комунального шляхово-експлуатаційного підприємства» (КШЕП), «Ужгородського муніципального транспорту», «Парку культури та відпочинку «Під замком», «Ужгородліфту», КАТП-072801, Ужгородської міської друкарні, архітектурно-планувального бюро (АПБ), УККП (Ужгородського комбінату комунальних підприємств), стадіону «Авангард», лікарняної аптеки. Під час доповідей розповіли про роботу підприємств упродовж 2019 року та окреслили проблемні питання, вирішення яких дозволить працювати без перебоїв.

Заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай зазначив, що діючою цільовою програмою фінансової підтримки комунальних підприємств передбачено видатки на покращення їхньої матеріально-технічної бази. У минулому році за кошти цієї програми, приміром, для КШЕПу придбали фрезу для ремонту асфальтного покриття та агрегат для нанесення горизонтальної розмітки, 10 нових «Електронів» поповнили автопарк КП «Ужгородського муніципального транспорту».

Також зазначалося, що всі клопотання керівників підприємств щодо покращення матеріально-технічної бази винесли на розгляд постійних профільних депутатських комісій і якщо буде перевиконання дохідної частини бюджету, буде можливість додатково виділити фінансування.

Зі звітами керівників комунальних підприємств наразі можна ознайомитися у департаменті міського господарства, згодом їх оприлюднять на офіційному сайті Ужгородської міської ради.

28 лютого 2020р.

Теги: керівники, звітування, підприємства