На КПП "Ужгород" вилучили з Mercedes S500 медобладнання на суму 362 тис. грн, Нефьодов "приколовся" у Фейсбуку (ФОТО)

На КПП "Ужгород" вилучили з Mercedes S500 медобладнання на суму 362 тис. грн, Нефьодов "приколовся" у Фейсбуку (ФОТО)

Для проходження митного контролю українець обрав «зелений коридор». Своїми діями громадянин заявив, що переміщувані ним товари не підлягають письмовому декларуванню та не підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

В ході митного контролю транспортного засобу та особистих речей громадянина працівники митниці виявили 6180 шт. товарів медичного призначення іноземного виробництва, зокрема хірургічні голки та хірургічні плетені шовні матеріали. Вартість товару становить майже 362 тис грн.

Наразі складено протокол про порушення митних правил передбачене статтею 471 Митного кодексу України.

Так описала ситуацію пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

У значно вільнішій формі відреагував на цю ж ситуацію на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук голова Державної митної служби Максим Нефьодов:

– #трагікомічна_контрабанда що зробити, якщо у тебе є Мерседес S500 і ти повертаєшся додому ззакордону? ЗВІСНО, ВЗЯТИ ІЗ СОБОЮ ТРИ ВЕЛИКИХ КОРОБКИ ХІРУРГІЧНИХ НИТОК І ГОЛОК! На питання митників Закарпатської митниці «Шо то є?!?», треба сказати, що «для особистого користування, а вартість – €15». Але ти ж везеш це комусь, хто має віддати тобі гроші, тому в коробках у тебе чеки на €14 тисяч.

Товар вилучений, протокол складений…

27 лютого 2020р.

Теги: хірург