Виставу "Це все вона" показали на малій сцені Закарпатського обласного театру (ВІДЕО)

Виставу "Це все вона" показали на малій сцені Закарпатського обласного театру (ВІДЕО)

Мама і син-підліток, які після смерті батька залишаються удвох. Між ними виникає конфлікт. У виставі показано вплив соціальних мереж на людей – говорить Римма Зюбіна.

Невідомому другу через монітор комп’ютера можна розповісти будь-що. І таким чином сховати свої переживання від реального світу. А у результаті, ким виявиться той, таємний друг?

Римма Зюбіна розповіла, у театрі їй найбільше подобається грати драматичні ролі. За її словами, комічних героїнь на сцені ніколи не грала.

РИММА ЗЮБІНА, акторка

І у мене дуже своя планка до репертуару я хочу все ж таки щоб наші люди у театрі ще думали хоч півтори години на рік думали, от і вистава. Дійсно, вона актуальна, вона актуальна для всіх у кого є діти, вона актуальна для всіх у кого є соцмережі. Вона актуальна для кожної людини, тому що ми дуже всі самотні, насправді. І у п’єсі відбувається віртуально кохання між героями, а реально у житті, нічого не змінюється. Нічогісінько.

25-річний актор Олег Коркушко, який грає сина-підлітка у виставі «Це все вона», каже, чотири роки знімається в фільмах, серіалах та грає в театрі. На малій сцені у Закарпатському обласному театрі вперше.

ОЛЕГ КОРКУШКО, актор

Кожен у свою тарілку дивиться, а йому здається, що кожен комусь щось винен. І це не здорова сім’я, коли є ось такий принцип – що, ти мені винен те, а ти мені винен це, а я такий, а ти такий, тому що ти там десь там бігаєш, а ти така погана мама. От, а по суті так покричали один на одного, і все.

Актор Закарпатського театру, Рудольф Дзуринець розповідає, такі вистави потрібно ставити.

РУДОЛЬФ ДЗУРИНЕЦЬ, актор

Насправді, актуальна п’єса, я її, навіть, читав, автор Іванов. І у нас, є п’єса його «З училища». Поставлена Михайлом Івановичем Фіщенком. Взагалі, такий матеріал потрібен, він багато в чому виховує молодь. Там піднята дуже актуальна проблематика спілкування батьків із дітьми. І все таке осучаснене і взагалі, мене реально поперло. Взагалі, я люблю такі матеріали дивитися і приймати участь як актор. 

За словами акторки Римми Зюбіної, виставу грали у Києві, Харкові та цього року в Ужгороді. Показ вистави «Це все вона» на малій сцені Закарпатського театру відбувся 21 лютого та 22 лютого.

24 лютого 2020р.

Теги: вистава, сцена, театр