У пункті пропуску "Тиса" на Закарпатті вводять температурний скринінг для мандрівників із Італії

У пункті пропуску "Тиса" на Закарпатті вводять температурний скринінг для мандрівників із Італії

Про це повідомив на брифінгу голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, передають Українські Новини.

“Завтра з восьмої ранку там буде також забезпечена температурна перевірка всіх транспортних засобів і пасажирів, які слідують на них, з метою запобігти потраплянню осіб з ознаками коронавируса”, – сказав він.

Дейнеко зазначив, що пункт пропуску “Тиса” є потенційно найбільш небезпечним напрямком в’їзду з Італії в Україну автомобільним транспортом.

За його словами, прямого пасажирського автобусного сполучення з Італією там немає, там виконують нерегулярні рейси близько 500 мікроавтобусів в тиждень, які використовують громадяни, які перебувають на заробітках в Італії.

Дейнеко також повідомив, що 2-3 рейси з Італії виконуються через пункт пропуску “Шегині” (Львівська область) на кордоні з Польщею.

Тим часом, Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України утриматися від поїздок в ті провінції Італії, де зафіксовані випадки захворювання на новий вид коронавируса, а тим українцям, які перебувають на території Італії – бути уважними та обережними і дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

24 лютого 2020р.

Теги: скрінінг, температура, мандрівники, Тиса, Італія