Звільнено третього члена "лісової мафії" Мурги – директора ДП "Ужгородське ЛГ" Василя Кия (ДОКУМЕНТ)

Звільнено третього члена "лісової мафії" Мурги - директора ДП "Ужгородське ЛГ" Василя Кия (ДОКУМЕНТ)

Про це, опублікувавши фотокопію відповідного документа, у соціальній мережі Фейсбук повідомив депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник.

Як йдеться у тексті опублікованого документу, звільнення відбулося з 10 лютого 2020 р. у зв’язку з закінченням терміну дії контракту.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, Василь Кий є фігурантом кримінального провадження разом з ексочільником Закарпатського ОУЛМГ Валерієм Мургою.

Раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив відсторонити керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мургу від посади на час проведення аудиту.

А 31 січня наказом голови Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького Валерія Мургу було звільнено з посади начальника Закарпатського ОУЛМГ.

“Продовжуємо очищення лісової галузі! Цього разу підписав наказ про звільнення керівника Закарпатського управління лісового та мисливського господарства Мурги Валерія Івановича! Після завершення аудиту лісгоспів області будуть прийняті відповідні кадрові рішення”, – написав тоді А.Заблоцький.

Відповідно, вслід за Мургою, попри незгоду Рахівської РДА, звільнено директора ДП “Великобичківське ЛМГ” Юрія Сойму

22 лютого 2020р.

Теги: Кий, Мурга, звільнення