Ужгородська міськрада не прийшла на суд за своїм же позовом по "Короні"

Ужгородська міськрада не прийшла на суд за своїм же позовом по "Короні"

Про це в соціальній мережі Фейсбук повідомив журналіст Станіслав Данко.

“Сьогодні, 18 лютого, о 12 год., у Господарському суді Закарпатської області мало відбутися перше засідання за позовом Департаменту міського господарства Ужгородської міськради до ТОВ “Бізнес Центр Корона” щодо тлумачення умов договору купівлі-продажу відомого історичного комплексу.
Однак, як видно зі світлини, зробленої нашими журналістами в залі суду, на засідання жодна зі сторін НЕ з’явилася”, – інформує С.Данко. І нагадує, що “позов був поданий після публікації … матеріалу “Коронна” схема: як ужгородці залишились без реставрованої “Корони” та реконструйованої Театральної”, підготованого журналістами проекту ПравдаЄ.

В такий спосіб “в Ужгородській міськраді показали свою позицію щодо “недопущення порушення інтересів громади міста”, наголошує С.Данко.

Як уже інформувало Закарпаття онлайн, під тиском журналістів міський голова Ужгорода “Андріїв заявив, що у суді вимагатиме від нинішнього власника “Корони” Івана Волошина 8 млн грн на реконструкцію площі Театральної”, як це передбачено договором купівлі-продажу.

При цьому, як стало зрозуміло пізніше, влада Ужгорода, попри заяви Андріїва, не позивається до власника “Корони” щодо компенсації на реконструкцію Театральної. А тільки подала позовну заяву до суду виключно щодо тлумачення пунктів договору щодо обсягу коштів.

Також, як повідомляло Закарпаття онлайнужгородського депутата Волошина розшукує Інтерпол.


 

ДО ТЕМИ:

“Коронні” лохи (ФОТО, ВІДЕО)

18 лютого 2020р.

Теги: Корона, Волошин, Андріїв, Театральна