Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник

Студентку в Ужгороді зґвалтував нацгвардієць – правник

Як інформує автор посту, “14.02.2020 року, в 16.10 год, на 102 надійшло повідомлення від гр. К….., про те, що невідомий згвалтував його неповнолітню доньку.

Гвалтівника дуже швидко знайшли…… а чому швидко знайшли ? А тому , що це військовослужбовець Національної гвардії, в/ч 3002, який приїхав на Закарпаття наводити порядок і боротися зі злочинністю після стрілянини в м. Мукачево.

…Звати цього кривдника – Костянтин, житель міста Золочів Львівської області, 25 років  (прізвище з етичних міркувань не публікую )”.

Як повідомляє Р. Келемен, “щоб якось прикрити цей ганебний і недопустимий злочин, керівництво ГУНП в Закарпатській області прикрило такий кричущий факт про ґвалтівника та за його заявою швиденько, заднім числом, звільняє його з лав Національної гварді”.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, “14 лютого, близько 16 год.о, студентку 3-го курсу одного з місцевих коледжів, зґвалтував 25-річний чоловік, який наразі проживає в Ужгороді.

Уродженця м. Золочів Львівської області затримано у порядку ст.208 КПК України та поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

За погодження прокурора, слідчими поліції повідомлено затриманому підозру у  зґвалтуванні неповнолітньої особи (ч.3 ст. 152 КК України). 

Наразі тривають першочергові слідчі дії. Подальше досудове розслідування  здійснюють слідчі Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області.

17 лютого 2020р.

Теги: ґвалтівник, нацгвардієць, Національна гвардія