Журналіст-хамелеон: Як Степан Сікора зрадив свою позицію та став частиною медійного супроводу справи відомого сепаратиста Сидора?

Новий гравець з’явився на полі медійного супроводу судового процесу над сепаратистом Димитрієм Сидором. Це відомий журналіст, русин та політичний блогер Віктора Медведчука, і за сумісництвом, шеф-редактор видання «Фенікс-слово» Степан Сікора.

На диво, будучи «покірним слугою» народного депутата Віктора Балоги, Степан Сікора приєднався до команди захисників сепаратиста Сидора. Хто він та чому змінив свою позицію в цій справі – читайте далі.

 

Як відомо, настоятеля Хресто-Воздвиженського кафедрального собору УПЦ (МП) в Ужгороді – одіозного отця Димитрія (Сидора) в суді захищає голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош, наближений до зрадника і колабораціоніста Віктора Медведчука та проросійської політичної партії «Український вибір».

У цій гучній справі він прикрився молодою адвокатесою, уродженкою росії Атабаєвою Ольгою Андріївною,  яку хоче зробити по-факту «цапом-відбувайлом».

Але, вочевидь, однієї Ольги Атабаєвої адвокату Олексію Фазекошу замало, а тому на свій бік він затягнув Степана Сікору. Насправді, цих двох чоловіків поєднує давня дружба. А зараз і переслідування однієї ідеї – не допустити притягнення до відповідальності сепаратиста Димитрія Сидора та відстояти будь-якою ціною УПЦ МП.

А можливо, все набагато простіше, показати свою «турботу» московській філії та «збити» гонорарів.

У своєму виданні Степан Сікора каже, що «хтось із вищого керівництва держави вирішив одним «скопом» ліквідувати Українську Православну Церкву, яка довгий час називалась УПЦ МП». Він стверджує, що саме це і є тим фактором, що розпалює міжрелігійну ворожнечу.

Хіба цим самим Сікора не суперечить проукраїнській позиції нардепа Віктора Балоги?

«Я так і не розумію, чому в період жорсткої війни з росією, ті чиновники, які ще два-три роки тому з почестями приймали митрополита Онуфрія, сьогодні вважають його «агентом Москви»? І вважають великим «патріотичним вчинком» знищення УПЦ, як «агентуру мережу Москви», – йдеться у статті видання «Фенікс-слово».

 

 

Нагадаємо, що 2017 році вся свита УПЦ мп на чолі із нинішнім Предстоятелем Онуфрієм Березовським та депутатом Верховної Ради України від «Опозиційного Блоку» Вадимом Новинським відвідали місто Мукачево, де їх зустрічав Віктор Балога.

Проте після повномасштабного вторгнення рф в Україну, Віктор Балога неодноразово висловлював свою чітку позицію відносно подальшого функціонування УПЦ мп в Україні та яку загрозу несе ця російська філія. 

Тим не менш, хоч у чомусь можна бути вдячним Димитрію Сидору. Саме завдяки йому, закарпатцям стали відомі нові персоналії, які роками були «законсервовані», а у потрібний час – проявили себе як «відчайдушні захисники» російського плацдарму впливу.