«Пряме народовладдя» – кремлівський сценарій тихої федералізації України….

По всій Україні останнім часом можливо споглядати неприродню активізацію ідеологів та активістів «тихої федералізації» або ознаменованого ними проекту «народовладдя». І основною метою  цієї діяльності є одне – посіяти хаос і розбрат, чого так прагне наш східний сусід. Граючи під дудку кремля, «експерти-народовладці» розпочали на  свій розсуд і особисте бачення трактувати і перекручувати українське законодавство. На початкових етапах формування, нової тільки їм зрозумілої державності, намагаються створити  вигадані ними ж «регіональні територіальні громади». І для посилення «ефекту доміно» вигадали для них новий важливий статус – «власника національного багатства України». Чим не перші ластівки внутрішнього сепаратизму в Україні. Саме цим, проводиться підміна заходів з децентралізації, відповідно до закону «Про місцеве самоврядування в Україні» і цей процес породжує паростки анархії та розбрату в державі.

Найактивнішим сподвижником цієї хворої ідеології, яка не містить, а ні логіки, а ні знання закону, виступав мешканець Дніпропетровської області, «король патріотизму» та «шизофренії» – Анатолій Балахнін. Саме він, під прикриттям гучних гасел із захистом національних інтересів держави та її громадян, донедавна намагався створити по регіонах України осередки т.зв. «народовладдя» і власними руками творити закон на свій розсуд і у власних інтересах, однак йому в цьому перешкодили співробітники СБУ – наразі він відбуває покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки.

При цьому Балахнін наголошував, що саме він і його однодумці спроможні вивести Україну на новий рівень економічного розвитку та визнання в світі, але з початком повномасштабного військового вторгнення рф в Україну на арену вийшли учасники іншої деструктивної течії т.зв. «живі люди-суверени» (не визнають себе «фізичними особами» та називають «живими людьми»).

Основним видом діяльності представників вказаного руху є перешкоджання роботі органів державної влади через направлення значної кількості різноманітних запитів та звернень, що за задумом останніх повинно блокувати роботу держустанов.

Не зважаючи на конкуренцію між представниками вказаних течій, вони сповідують одну спільну ідею – невизнання української державності, української влади та органів місцевого самоврядування.

Як бачимо, окрім збройної агресії – російський терор продовжує реалізацію сценарію гібридної війни на ослаблення та шматування нашої країни нав’язуючи ідеї федералізації, шляхом залучення та латентного фінансування  будь-яких чергових політичних проектів із числа маргінальних громадсько-політичних організацій в Україні, які мають певні революційні настрої та можуть сколихнути маси до чергового спалаху в державі. Останні ж, не завжди підозрюючи це, стають активними маріонетками кремля, який є найкращим спеціалістом по сіянню хаосу та розбрату у всьому світі.