Разумков визнав проблеми з законом про мови

Разумков
Чинний закон про державну мову не враховує інтереси всіх громадян України. Таку думку висловив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в інтерв’ю виданню Главком, опублікованому в середу, 27 травня.
“Ця проблема, дійсно, є, і на сьогодні ми її не врегулювали. Дуже багато людей у ​​нас у країні говорять різними мовами, і інтереси всіх повинні бути враховані. Якщо прибрати з цього процесу політику і політиків…”, – сказав він.
Разумков висловив особисту думку, що закон про мову треба міняти – зазначивши, що в найближчі тижні така ініціатива точно не буде розглядатися.
За словами спікера, в самій парламентській більшості, що складається з депутатів правлячої партії Слуга народу, немає єдності щодо мовного питання.
“Фракція в цьому випадку досить різноманітна. Від занадто радикально налаштованих на захист української мови депутатів до тих, хто буде займати абсолютно протилежну позицію. Але більша частина, мені так здається, буде дотримуватися саме центристської позиції, і в цьому питанні так само”, – сказав Разумков.
Раніше Разумков анонсував зміни до мовного закону. Він зазначив, що з цього питання є відповідні законопроекти, і один з них вже пройшов розгляд у профільному комітеті Ради.

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz

Читайте також: в Україні лікарів і чиновників захищають від коронавірусу по-різному