Для туристів з’явився сайт, де можна відстежувати зняття обмежень на подорожі

туристів
На спеціальному ресурсі можна оперативно дізнаватися про всі оновлення, пов’язані з допуском іноземних туристів в різні країни.
В Інтернеті з’явився ресурс, де можна відстежувати ситуацію з обмеженнями на подорожі в різні країни світу, викликані пандемією коронавіруса.
Зокрема, на сайті Travelbans можна відстежити, які країни закриваються для іноземних туристів через COVID-19 і коли вони відкриваються.
Також на сайті оновлюється інформація про роботу аеропортів по всьому світу, прикордонний контроль між країнами, а також умови в’їзду в ту чи іншу країну: наявність медичної довідки з результатами тесту на коронавірус, проходження тестування по прибуттю, необхідність відправлятися на обсервацію і так далі.
Сайт оновлюється по мірі надходження свіжих даних з різних країн в хронологічному порядку.
Крім того, можна вбити конкретну цікаву для вас країну або регіон.
Також у сайту є чат-бот в Телеграм, де можна оперативно відстежувати оновлення.
А ви знали, що  вакуумні мішки дозволяють упакувати в багаж в три рази більше одягу? Компресійні пакети герметичні, вони захищають ваш одяг від запахів, комах, молі, пилу або вогкості. В дорозі їх зручно використовувати в якості органайзера для брудної білизни. Вам не потрібен пилосос або помпа, що дуже виручає поза домом. Якщо цікаво переходить за посиланням.

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz

Раніше ми повідомляли, що Чехія відновила видачу робочих віз громадянам України