МОЗ пояснило зростання захворюваності на COVID-19

зростання

Спалах захворюваності на коронавірус в останні дні Степанов пояснює порушенням карантину на релігійні свята.

Глава МОЗ Максим Степанов заявляє, що зростання кількості виявлених випадків коронавірусу в Україні в останні дні є наслідком порушень карантину під час Вербної неділі і на Великдень.

Степанов нагадав, що за минулу добу в Україні зафіксували новий антирекорд за час пандемії.

“За минулу добу захворіли 578 осіб. Це новий антирекорд за весь час епідемії в Україні. Ми вважаємо, що це зростання стало наслідком порушення карантину під час Вербної неділі і безпосередньо на Великдень”, – заявив Степанов.

Міністр також уточнив, що всього в Україні зафіксовано вже 7170 випадків зараження коронавірусом, а за останню добу захворіли 44 дитини та 123 медичних працівники.

“За весь час пандемії захворіло 7170 осіб, з них 475 дітей, а також 1368 медичних працівників”, – зазначив він.

Також він зауважив, що якщо говорити в розрізі регіонів, то за останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Чернівецькій області – 87, Київській області – 61 та місті Києві – 70. На Закарпатті – 12.

Нагадаємо, минулого тижня кількість нових випадків коронавірусу знижувалася три дні поспіль, але з вівторка знову почала зростати.

Очікується, що пік захворювання в Україні може бути в кінці квітня – початку травня.

У зв’язку з цим карантин продовжили до 11 травня.

Через масові випадки коронавірусу Почаївську лавру оголосили карантинною зоною. Також у сусідній Хмельницькій області жіночий монастир УПЦ МП закрили на карантин.

Також стало відомо, що у Почаєві, де на Великдень не дотрималися карантину, кількість хворих на COVID-19 зросла на 50%