Пошук зображення в Google Image Search за датою показує, що на фотографії зовсім не українські лікарі і чиновники. Відео та фото з’явилися в мережі 7 квітня, і на ньому губернатор Псковської області Михайло Ведерников з робочим візитом в інфекційному відділенні Псковської міської лікарні. Пізніше в мережі обурилися різницею у забезпеченні лікарів та чиновників в Росії.

В офіційному Telegram-каналі відомства також відповіли, що медики працюють в таких самих костюмах спецзахисту, в яких були одягнені візитери.

«Ті медичні працівники, яких ви бачите на відео в зелених костюмах і простих гігієнічних масках, знаходяться на відпочинку, в своєму житловому блоці на четвертому поверсі інфекційної лікарні. Деякі з них взагалі без захисту. Тому ми рекомендуємо не вірити фейковим новинам та коментарям і стежити тільки за перевіреними джерелами інформації», – відповіли на звинувачення в обласному відомстві.

Бажаєте своєчасно отримувати інформацію про нові статті сайту – підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/ungvar_uz